Karolina Dłużniewska daje korepetycje z matematyki w Toruniu


Toruń: matematyka

Witam,
nazywam się Karolina Dłużniewska i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witaj! Szukasz korepetycji z matematyki? Dobrze trafiłeś! Jestem studentką nauczania matematyki na Uniwersytecjie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od ponad roku udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Z uczniami przerabiam bieżący materiał z lekcji, przygotowuje ich do sprawdzianów, nadrabiamy zaległości, uzupełniamy wszelkie braki, a także przygotowujemy się do matury. Wiem doskonale, jak ważne jest to, by dane zagadnienie było jasno wytłumaczone. Matematyka naprawdę nie musi być złem koniecznym, ale może stać się przedmiotem, który włączycie do grona swoich ulubionych. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie biorąc pod uwagę jego umiejętności i możliwości matematyczne. Ponadto zapewniam bezstresową atmosferę, ale nie ukrywając – solidną pracę. Zapraszam osoby, które naprawdę chcą się czegoś nauczyć, nadrobić zaległości, a także osoby, które czują się zagubione – zobaczycie, że matematyka nie jest wcale taka zła :) Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania dzwoń: 662784934

Następna oferta