Maja daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Maja i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorkiNIEMIECKI - nauczycielka z doświadczeniem, każdy poziom, nauka od podstaw, korepetycje, przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego, certyfikaty - ZD, Mittelstufe, Oberstufe, konwersacje, powtórki, rozszerzanie słownictwa, doskonalenie umiejętności rozumienia ze s?uchu, tekstów czytanych i mówienia, pomoc w odrabianiu prac domowych i pisaniu wypracowań, przygotowanie do klasówek,
nadrabianie zaległości, utrwalanie i wyprzedzanie materiału szkolnego indywidualne podejście do każdego ucznia. Możliwy dojazd do ucznia.

Maja tel. 501 048 635

Następna oferta

Poprzednia oferta