Anna daje korepetycje z języka angielskiego w Markach


Marki: język angielski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Markach (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Przygod? z językiem angielskim zaczęłam jako dziecko - 10 lat. Szybko okaza?o się, że to nie tylko nauka, ale i w pasja w pewnym sensie.
Już w szkole średniej pomagałam w nauce kolegom i kole?ankom, uczyłam znajomych, bra?am udzia? w targach w kraju i zagranicą jako tłumacz.
W 2008 roku otrzymałam Certyfikat: English for Business Intermediate Level.
Dzi? pragn? s?u?y? pomocą tym, którym nauka angielskiego sprawia trudności.
Serdecznie zapraszam.

Poprzednia oferta