Gardin Guillaume daje korepetycje z języka francuskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język francuski

Witam,
nazywam się Gardin Guillaume i jestem korepetytorem języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam!

Nazywam się Guillaume Gardin, mam 21 lat i jestem francuskim studentem. Mieszkam w Katowicach, gdzie studiuje język polski i nauki polityczne na Uniwersytecie Slaskim.
Od padziernika Bede Studentem Uniwersitetu Slaskiego studiow magisterskich na kierunku filoligia Polska i filologia francuska

Byloby mi niezmiernie miło udzielac lekcji języka francuskiego. Wczesniej udzielalem korepetycji z języka francuskiego dla polskich i szedzkich studentow, ktorzy byli zadowoleni z osiegnietych wynikow nauki.

Udzielam korepetycji zarowno na poczatkujacym jak i zaawansowanym poziomie. Zajecia przeprowadzane sa w przyjaznej atmosferze, bezstresowo i z pewnoscia kazdy z Was je polubi.
Zajecia prowadzone sa w języku francuskim, a wszelkie problemy, czy watpliwosci wyjasniane sa w języku angielskim badz polskim.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, odpowiem także na wszelkie pytania droga mailowa, czy telefoniczna.
ZAPRASZAM!

Następna oferta